نکات آرایش دائم

کد آگهی
RF110290
اطلاعات تکمیلی
عنوان آگهی
نکات آرایش دائم
متن آگهی
میکروپیگمنتیشن روشی تقریبا مشابه با تاتو به شکل سنتی دارد، با این تفاوت که در این روش، رنگ مانند دانه‌های مو و در جهت رویش موهای ابرو بر روی پوست می‌نشیند و تفاوت آن با تاتوهای قدیمی این است که دیگر یک کادر پررنگ و ناجور وجود ندارد، فقط تارهایی مانند مو با سوزن نازکی داخل ابرو کشیده می‌شوند که خیلی هم پررنگ و مشخص نمی باشند بلکه رنگی طبیعی دارند.
تفاوت پیگمنت با تاتو در روش اجرای آن است، همینطور بدون درد و خونریزی بودن آن است که درنتیجه التهاب کمتری در افراد ایجاد می‌کند.
در گذشته افرادی که تاتو انجام می‌دادند ممکن بود تا مدت‌ها از فعالیت‌های روزانه خود دور شوند یا نتوانند در اجتماع ظاهر شوند اما امروزه با این روش، بسته به نوع پوست و ویژگی‌های بدن افراد، التهاب و زخم بسیار کم است.
در پیگمنت به علت استفاده از کارتریج‌های یکبار مصرف و رنگ‌های تست شده، ایمنی و بهداشت کار بسیار بالا و خطر انتقال بیماری بسیار کم تر است.
باتوجه به ظریف بودن سوزن‌های این دستگاه، درد حاصل از این کار به‌شدت کاهش پیدا می کند و می‌توان به جرات، کلمه پیگمنت بدون درد را به کار برد. آرایش دائم و یا میکروپیگمنتیشن یکی از جدیدترین متدهای آرایشی است که امروزه طرفداران زیادی دارد.

انتخاب رنگ های گرم یا خنک برای آرایش دائم

در هنگام انتخاب رنگ برای خود از نظر آرایش دائم و یا هر چیز دیگری ، از جمله لباس ، جواهرات ، کیف ، کفش ، آرایش یا هر گونه لوازم دیگر ، باید  نکات مربوط به رنگ را هم در نظر داشته باشید. تن رنگی یا رنگ پوست شما با سایه پوست شما مانند  پوست روشن، معمولی، پوست تیره مربوط نمیشود و فرق دارد .
رنگ پوست شما با مقدار رنگدانه و یا ملانین موجود در پوست شما مشخص می شود و با قرار گرفتن در برابر آفتاب تغییر نمی کند، اگر رنگ پوست شما برنزه است آفتاب هیچ تغییری در رنگ پوست شما ایجاد نخواهد کرد چنانچه رنگ پوست شما به رنگ های مختلف باشد در همان رنگ ثابت می ماند .
حتی اگر در اواسط زمستان رنگ پوست شیری رنگ و سفیدی دارید و یا بعد از انکه به کنار دریا بروید و برنزه شوید پوست شما رنگ قبلی را دارد و رنگ پوست تان برنزه نشده است و همچنان رنگ قبلی و یکسان است .
استان :
تهران
شهر :
کرج
ارزش
نحوه فروش
 • تماس بگیرید
  • امتیاز فعلی: 0
  • کل آراء: 0
 • گزارش اشکال آگهی به مدیریت
 • کد کیو آر این آگهی کد کیو آر این آگهی
 • ذخیره این آگهی بصورت پی دی اف ذخیره این آگهی بصورت پی دی اف
 • 50 بازدید
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است
ثبت نظرات
نویسنده *
عنوان *
امتیاز
پیام *
گزارش خود در مورد اشکال در آگهی را بنویسید
پیام *
اگهی های مورد مقایسه
در حال حاضر هیچگونه آگهی برای مقایسه موجود نمیباشد
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
رمز عبور فراموش شده؟ یادآوری