محصولات دامی

تومان 15,000
کد آگهی
RF974839
اطلاعات تکمیلی
عنوان آگهی
محصولات دامی
متن آگهی
شرکت دانش بنیان مهرگان تجارت افتخار دارد محصول بومی با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت رقابتی، جایگزین سویا برای دام های شیرده و پرواری فراهم کند. 
✔️ دارای ۲۵۰ % پروتیین خام + ۲۰۰۰ کیلوکالری انرژی خالص شیر دهی
⬅️کاهش ۲ تا ۴ هزار تومان هزینه خوراک هر راس گاو در روز➡️
⬅️شما میتوانید با مشورت دکتر دامپزشک جیره نویس، هر یک کیلوگرم محصول را جایگزین ۷ کیلوگرم سویا در ۱۰۰ کیلوگرم کنسانتره کنید و بنابراین با حذف ۷ کیلوگرم سویا از جیره، بدون کاهش شیر یا گوشت دام، هزینه های خوراک دام را کاهش دهید.
✔️تولید شده به روش اسپری پاششی و غنی شده با کلسیم و بتاکارتن 
✔️تایید شده توسط
1️⃣موسسه علوم تحقیقات دامی کشور 
2️⃣سازمان دامپزشکی کشور
3️⃣سازمان غذا و دارو
امروزه به دلیل افزایش قیمت نهاده های دامی به خصوص کنجاله های پروتئینی در سطح ملی و جهانی استفاده از منابع آمونیاکی اجتناب ناپذیر شده است. با توجه به توانمندی و ظرفیت بالا و ویژه اکوسیستم شکمبه و میکروارگانیسم های موجود در آن با استفاده از منابع آمونیاکی غیرپروتئینی ارزان می توان تولید پروتئین میکروبی شکمبه را به حداکثر ممکن رساند و در هزینه استفاده از منابع پروتئینی صرفه جویی کرد.
میکروارگانیسم های شکمبه می توانند با استفاده از اسیدهای آلی ناشی از تخمیر غلات و نیتروژن موجود در منابع آمونیاکی پروتئین میکروبی با کیفیت بالایی را تولید و در عین حال از تجزیه بی رویه منابع پروتئینی گیاهی جلوگیری نماید. استفاده از محصول به لحاظ رها سازی آمونیاک به صورت تدریجی (همسان با کنجاله سویا) و همزمان با تولید اسیدهای آلی غلات میتواند باعث تولید حداکثر پروتئین میکروبی با کیفیت گردد.
تولید این نوع پروتئین از نظر اقتصادی بسیار حائز اهمیت می باشد و می تواند سهم قابل توجهی از مصرف کنجاله های پروتئینی را کاهش دهد.(برای مثال مصرف کنجاله سویا و کلزا را به میزان 600 تا 800 گرم).
اوره آهسته رهش نیترو پارس در مقایسه با اوره معمولی مصمومیت ناشی از آزاد سازی ناگهانی آمونیاک و دفع مازاد نیتروژن را به محیط زیست جلوگیری می نماید.
شروع سفارش از ۵۰۰ کیلوگرم 
قیمت روز: تماس بگیرید، تسویه به صورت نقدی یا چک ۳۰ روزه
امکان ارسال به تمامی کشور
استان :
البرز
شهر :
کرج
ارزش
نحوه فروش
 • نقدی
 • اقساطی
  • امتیاز فعلی: 0
  • کل آراء: 0
 • گزارش اشکال آگهی به مدیریت
 • کد کیو آر این آگهی کد کیو آر این آگهی
 • ذخیره این آگهی بصورت پی دی اف ذخیره این آگهی بصورت پی دی اف
 • 23 بازدید
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است
ثبت نظرات
نویسنده *
عنوان *
امتیاز
پیام *
گزارش خود در مورد اشکال در آگهی را بنویسید
پیام *
اگهی های مورد مقایسه
در حال حاضر هیچگونه آگهی برای مقایسه موجود نمیباشد
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
رمز عبور فراموش شده؟ یادآوری