مزایای جارو مرکزی

کد آگهی
RF589145
اطلاعات تکمیلی
عنوان آگهی
مزایای جارو مرکزی
متن آگهی
مزایای استفاده از جاروی مرکزی:

1- امروزه اکثر ساختمان هایی که مجهز به جاروی مرکزی می باشند از لحاظ قیمتی کمی بالاتر از ساختمان های فاقد جاروی مرکزی می باشند. مثلا اگر شما برای مجهز کردن کل ساختمان به سیستم جاروی مرکزی 3 میلیون تومان خرج کرده باشید هنگام فروش برای هر مترمربع آن مبلغ 30 الی 50 هزارتومان حداقل اضافه خواهید کرد.

2- مشتریانی که برای خرید واحد به شما مراجعه می کنند با دانستن مجهز بودن واحدشان به جاروی مرکزی و مزایا و آرامش آن راغب به خرید آن واحد می شوند و در مقابل سایر پروژه هایی که مجهز به جاروی مرکزی نیستن برای شما یک مزیت به حساب می آید.

3- جاروی مرکزی کاملا بی صدا بودن و هنگامی که اپراتور از آن استفاده می نماید هیچگونه صدای دلخراشی همانند موتور دستگاه شنیده نخواهد شد.

4- مفید برای محیط زیست یعنی جلوگیری از آسم و بیماری های مزمن، چون جارو های معمولی در خانه هم عمل مکش و هم عمل دمش را انجام می دهند با عث آلودگی محیط خانه می شود اگر دقت کرده باشید بعد از جارو کشیدن خانه چند ساعت بعد روی میز های شیشه ای غبار خفیفی می نشیند این گرد و غبار هماند ذراتی هستند که جاروی معمولی از زمین خانه می کشد ولی چون فیلتر جاروی خانگی ضعیفتر است و دمش آن در محیط خانه است ذرات ریز از آن عبور کرده و به مدت 4 ساعت در فضا و هوای خانه به صورت معلق در هوا باقی می مانند ولی چون جاروی مرکزی در محیط خانه فقط عمل مکش را انجام می دهد و دمش آن در زیر زمین یا پارکینگ می باشد هیچگونه ضرری برای شما و عزیزانتان ندارد. (پیشنهاد تمامی دکترانی که متخصص ریه می باشند.)

5- جاروی مرکزی برق 220 ولت مصرف می کند ولی در خانه های شما فقط برق 12 ولت است و هیچگونه خطر برق گرفتگی ندارد.

چون در سیستم جاروی مرکزی اپراتور فقط از یک شلنگ خرطومی نرم استفاده می کند به مبلمان و لبه دیوار ها خسارتی وارد نمی شود. 

6- مزیت دیگر كار مداوم با آن است.در جاروبرقی معمولی شما بایستی حتما به الكترو موتور استراحت بدهید در غیر اینصورت سیم پیچی موتور داغ كرده میسوزد و یا عمر مفید آن كم خواهد شد ولی در سیستم جاروبرقی مركزی ایلقار صنعت بدلیل استفاده 1 الی 4 موتور ، الكتروموتور ها به صورت اتوماتیك (هوشمند) عمل كرده و قبل از رسیدن به درجه داغ شدن بدون اینكه نیاز به خاموش كردن باشد تعویض میشوند و شما میتوانید بصورت متوالی تا نظافت كامل محیط كاربریتان از آن استفاده نمایید.
کارخانه : تبریز، یک کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز صوفیان - جنب دوکال بتن -ماشین سازی ارابه ایلقار
ماشین سازی ارابه ایلقار مهندس اسماعیلی 09141074817
04132841945 الی 7
 
استان
آذربایجان شرقی
شهر :
تبریز
ارزش
نحوه فروش
 • نقدی
 • اقساطی
 • تماس بگیرید
 • مراجعه به سایت
 • توافقى
  • امتیاز فعلی: 0
  • کل آراء: 0
 • گزارش اشکال آگهی به مدیریت
 • کد کیو آر این آگهی کد کیو آر این آگهی
 • ذخیره این آگهی بصورت پی دی اف ذخیره این آگهی بصورت پی دی اف
 • 1070 بازدید
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است
ثبت نظرات
نویسنده *
عنوان *
امتیاز
پیام *
گزارش خود در مورد اشکال در آگهی را بنویسید
پیام *
اگهی های مورد مقایسه
در حال حاضر هیچگونه آگهی برای مقایسه موجود نمیباشد
ورود کاربران
نام کاربری
رمز عبور
رمز عبور فراموش شده؟ یادآوری